Skorzystaj z oferty na 10, 20 i aż 36 rat 0% do 31.05.2024 r. Sprawdź ofertę
Koszyk
Sesja wnętrz dla firmy Vorwerk

Dyrektor/ka Okręgu Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Poszukując nowych rozwiązań, rozwiniesz strukturę sprzedaży.
  • Wspierając podległy zespół, będziesz nim efektywnie zarządzać (m.in. poprzez delegowanie, motywowanie, rozliczanie).
  • Dzięki zaproponowanym przez Ciebie usprawnieniom, zrealizujesz przyjęte plany sprzedażowe w podległym okręgu.
  • W celu prawidłowego funkcjonowania okręgu, będziesz na bieżąco monitorować i raportować wyniki.
  • Liczymy na Twoje wsparcie przy prowadzeniu szkoleń dla przedstawicieli handlowych.
  • Będziesz czuwać nad prawidłowym funkcjonowaniem biura okręgu.

Nasze wymagania

  1. Wykształcenie wyższe.
  2. Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, preferowane usługi lub sprzedaż.​
  3. Bardzo dobrą znajomość pakietu Microsoft (Excel, Word, PowerPoint, Outlook).
  4. Umiejętność analitycznego myślenia.
  5. Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów/szkoleń.
  6. Doskonałe umiejętności interpersonalne.
  7. Bardzo dobrą organizację pracy własnej.
  8. Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.​

Szczegóły oferty

Miejsce pracy

Gdańsk

Specjalizacja

Menedżer

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Rodzaj umowy

Umowa o pracę

Tryb pracy

Praca stacjonarna

Rozpoczęcie pracy

Praca od zaraz

Pokaż więcej

To oferujemy

pl icon kariera

W pracy

  • Umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wdrożenie do przyszłych zadań
  • Przyjazna atmosfera
  • Brak dress code’u
  • Lekcje języka angielskiego
  • Narzędzia do pracy
pl icon dzia zarzydania personelem

Benefity

  • Możliwość wykupienia pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Opieka stomatologiczna
  • Wyprawka szkolna
pl vorwerk o nas

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz stać się członkiem rodziny Vorwerk Polska - zapraszamy do wysłania swojej aplikacji.

Skontkatujemy się z wybranym kandydatami.
Czekamy na Twoje zgłoszenie!