Skorzystaj z oferty na 10, 20 i aż 36 rat 0% do 31.05.2024 r. Sprawdź ofertę
Koszyk
Sesja wnętrz dla firmy Vorwerk

Lider/ka w zespole ds. rozliczeń struktur handlowych

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz koordynować pracę podległego zespołu.
  • Będziesz współtworzyć rozwiązania procesowe i systemowe w ramach realizowanych projektów krajowych i międzynarodowych.
  • Przygotujesz i zaprezentujesz dane raportowe na potrzeby zarządcze.
  • Zweryfikujesz dane systemowe w zakresie naliczonych prowizji.
  • Naliczysz prowizje przedstawicieli handlowych.
  • Rozpatrzysz reklamacje otrzymane od pracowników i przedstawicieli handlowych.
  • Będziesz prowadzić korespondencję mailową z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
  • Rozliczysz konkursy i programy we współpracy z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doskonała znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel oraz MS PowerPoint).
  • Skrupulatność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zaangażowanie.
  • Samodzielność.
  • Otwartość na zmiany.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

Szczegóły oferty

Miejsce pracy

Na Ostatnim Groszu 3, Fabryczna, Wrocław

Specjalizacja

Lider/ka

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Rodzaj umowy

Umowa o pracę

Tryb pracy

Praca hybrydowa

Rozpoczęcie pracy

Praca od zaraz

Pokaż więcej

To oferujemy

pl icon kariera

W pracy

  • Umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wdrożenie do przyszłych zadań
  • Przyjazna atmosfera
  • Brak dress code’u
  • Lekcje języka angielskiego
  • Narzędzia do pracy
pl icon dzia zarzydania personelem

Benefity

  • Możliwość wykupienia pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Opieka stomatologiczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Wyprawka szkolna
pl vorwerk o nas

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz stać się członkiem rodziny Vorwerk Polska - zapraszamy do wysłania swojej aplikacji.

Skontkatujemy się z wybranym kandydatami.
Czekamy na Twoje zgłoszenie!