Skorzystaj z oferty na 10, 20 i aż 36 rat 0% do 31.05.2024 r. Sprawdź ofertę
Koszyk
Sesja wnętrz dla firmy Vorwerk

Specjalista/ka ds. kontaktów z klientem

Twój zakres obowiązków

  • W zakresie rozmów przychodzących zajmiesz się telefoniczną obsługą klienta.
  • Udzielisz informacji w obszarze powierzonych kompetencji.
  • Rozwiążesz problemy zgłaszane przez klientów wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Będziesz obsługiwać zgłoszenia i reklamacje.
  • Udzielisz odpowiedzi na zapytania mailowe.
  • Dzięki zadbaniu o wysoką jakość w powyższych zadaniach zadbasz o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta (w tym telefonicznej).
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, poczty elektronicznej oraz sprzętu biurowego.
  • Wysoki poziom kultury osobistej.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Szczegóły oferty

Miejsce pracy

Na Ostatnim Groszu 3, Fabryczna, Wrocław

Specjalizacja

Specjalista

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Rodzaj umowy

Umowa o pracę

Tryb pracy

Praca stacjonarna

Rozpoczęcie pracy

Praca od zaraz

Pokaż więcej

To oferujemy

pl icon kariera

W pracy

  • Umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wdrożenie do przyszłych zadań
  • Brak dress code’u
  • Przyjazna atmosfera
  • Lekcje języka angielskiego
  • Narzędzia do pracy
pl icon dzia zarzydania personelem

Benefity

  • Możliwość wykupienia pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Opieka stomatologiczna
  • Wyprawka szkolna
pl vorwerk o nas

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz stać się członkiem rodziny Vorwerk Polska - zapraszamy do wysłania swojej aplikacji.

Skontkatujemy się z wybranym kandydatami.
Czekamy na Twoje zgłoszenie!