Skorzystaj z oferty na 10, 20 i aż 36 rat 0% do 31.05.2024 r. Sprawdź ofertę
Koszyk
Sesja wnętrz dla firmy Vorwerk

Specjalista/ka ds. szkoleń

Twój zakres obowiązków

  • Zidentyfikujesz i przeanalizujesz potrzeby szkoleniowe.
  • Stworzysz procesy szkoleniowe i rozwojowe.
  • Stworzysz programy szkoleń, materiały i narzędzia szkoleniowe.
  • Stworzysz szkolenia online.
  • Wesprzesz kadrę menadżerską w zakresie szkolenia i rozwoju zespołów sprzedaży.
  • Będziesz kontrolować efektywność działań rozwojowych, analizować wyniki, sporządzać raporty.
  • Będziesz na bieżąco aktualizować materiały szkoleniowo-rozwojowe.
  • Na stanowisku będziesz ściśle współpracować z Działem Marketingu w zakresie standardów sprzedażowych i działań promocyjnych.
  • Dostaniesz możliwość udziału w projektach międzynarodowych.

Nasze wymagania

  1. Wykształcenie wyższe.
  2. Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Trenera Sprzedaży.
  3. Doświadczenie w projektowaniu szkoleń i materiałów szkoleniowych dla struktur sprzedaży.
  4. Mile widziane doświadczenie w projektowaniu szkoleń online.
  5. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).
  6. Wysoka orientacja na jakość i efekty działań oraz poszukiwanie rozwiązań.
  7. Doskonałe zdolności interpersonalne.
  8. Kreatywność.
  9. Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych.
  10. Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  11. Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Szczegóły oferty

Miejsce pracy

Na Ostatnim Groszu 3, Fabryczna, Wrocław

Specjalizacja

Specjalista

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Rodzaj umowy

Umowa o pracę

Tryb pracy

Praca hybrydowa

Rozpoczęcie pracy

Praca od zaraz

Pokaż więcej

To oferujemy

pl icon kariera

W pracy

  • Umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wdrożenie do przyszłych zadań
  • Brak dress code’u
  • Przyjazna atmosfera
  • Lekcje języka angielskiego
  • Narzędzia do pracy
pl icon dzia zarzydania personelem

Benefity

  • Możliwość wykupienia pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Opieka stomatologiczna
  • Wyprawka szkolna
pl vorwerk o nas

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz stać się członkiem rodziny Vorwerk Polska - zapraszamy do wysłania swojej aplikacji.

Skontkatujemy się z wybranym kandydatami.
Czekamy na Twoje zgłoszenie!