Możliwe są opóźnienia napraw urządzeń TM6 z uwagi na niedostępność części zamiennych. Przepraszamy za niedogodności.
Koszyk
Sesja wnętrz dla firmy Vorwerk

Wsparcie administracyjne - praca dla studenta

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu;
  • pomoc w pracach administracyjnych związanych z formularzami serwisowymi;
  • bieżące wsparcie pracowników Działów Administracyjnych.

Nasze wymagania

  1. status studenta zaocznego (warunek konieczny);
  2. dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;
  3. praktyczna znajomość programu MS Excel;
  4. komunikatywną znajomość języka angielskiego;
  5. bardzo dobrą organizację pracy, odpowiedzialność i skrupulatność.

Szczegóły oferty

Miejsce pracy

Wrocław

Specjalizacja

Staż

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Rodzaj umowy

Umowa zlecenie

Tryb pracy

Praca hybrydowa

Rozpoczęcie pracy

Praca od zaraz

Pokaż więcej

To oferujemy

W pracy

  • Umowa zlecenie
  • Elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym
  • Wdrożenie do przyszłych zadań
  • Brak dress code’u
  • Przyjazna atmosfera wraz z integracją, również w świecie online
  • Narzędzia do pracy

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz stać się członkiem rodziny Vorwerk Polska - zapraszamy do wysłania swojej aplikacji.

Skontkatujemy się z wybranym kandydatami.
Czekamy na Twoje zgłoszenie!