Tylko do końca kwietnia kup 2 urządzenia Thermomix® białe i czarne - w zestawie Panda Sprawdź ofertę
Koszyk
Sesja wnętrz dla firmy Vorwerk

Wsparcie administracyjne - praca dla studenta

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu;
  • pomoc w pracach administracyjnych związanych z formularzami serwisowymi;
  • bieżące wsparcie pracowników Działów Administracyjnych.

Nasze wymagania

  1. status studenta zaocznego (warunek konieczny);
  2. dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;
  3. praktyczna znajomość programu MS Excel;
  4. komunikatywną znajomość języka angielskiego;
  5. bardzo dobrą organizację pracy, odpowiedzialność i skrupulatność.

Szczegóły oferty

Miejsce pracy

Wrocław

Specjalizacja

Staż

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Rodzaj umowy

Umowa zlecenie

Tryb pracy

Praca hybrydowa

Rozpoczęcie pracy

Praca od zaraz

Pokaż więcej

To oferujemy

pl icon kariera

W pracy

  • Umowa zlecenie
  • Elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym
  • Wdrożenie do przyszłych zadań
  • Brak dress code’u
  • Przyjazna atmosfera
  • Narzędzia do pracy
pl vorwerk o nas

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz stać się członkiem rodziny Vorwerk Polska - zapraszamy do wysłania swojej aplikacji.

Skontkatujemy się z wybranym kandydatami.
Czekamy na Twoje zgłoszenie!