Tylko do końca kwietnia kup 2 urządzenia Thermomix® białe i czarne - w zestawie Panda Sprawdź ofertę
Koszyk
Sesja wnętrz dla firmy Vorwerk

Administrator/-ka Biura Nowy Sącz

Twój zakres obowiązków

  • Zorganizujesz pracę biura.
  • Zapewnisz bieżącą obsługę administracyjną.
  • Poprowadzisz korespondencję biura, dbając o jej prawidłowy obieg.
  • Będziesz odpowiadać za przygotowanie od strony organizacyjnej spotkań struktur handlowych.
  • Raportowanie będzie przebiegało płynnie dzięki przygotowanym przez Ciebie danym na potrzeby bieżących sprawozdań i planowanych działań biura.
  • W ramach swoich zadań będziesz prowadzić sprzedaż asortymentu dostępnego w biurach.
  • Będziesz zarządzać magazynem produktów.
  • Zadbasz o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  1. Wykształcenie średnie.
  2. Doświadczenie w pracach administracyjno-biurowych (doświadczenie na stanowisku recepcjonistki/sekretarki będzie dodatkowym atutem.
  3. Dobrą znajomość obsługi pakietu MS Office, poczty elektronicznej oraz sprzętu biurowego.
  4. Profesjonalizm, wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność.
  5. Umiejętność pracy w zespole.
  6. Zaangażowanie i samodzielność.
  7. Umiejętność ustalania priorytetów, dbałość o terminowość i jakość wykonywanych zadań.
  8. Prawo jazdy kat. B.

Szczegóły oferty

Miejsce pracy

Nowy Sącz

Specjalizacja

Specjalista

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Rodzaj umowy

Umowa o pracę

Tryb pracy

Praca stacjonarna

Rozpoczęcie pracy

Praca od zaraz

Pokaż więcej

To oferujemy

pl icon kariera

W pracy

  • Umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wdrożenie do przyszłych zadań
  • Brak dress code’u
  • Przyjazna atmosfera wraz z integracją, również w świecie online
  • Narzędzia do pracy
  • Dodatkowy urlop
pl icon dzia zarzydania personelem

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Opieka stomatologiczna
  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • Wyprawka szkolna
  • Dofinansowanie do sportu i kultury
pl vorwerk o nas

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz stać się członkiem rodziny Vorwerk Polska - zapraszamy do wysłania swojej aplikacji.

Skontkatujemy się z wybranym kandydatami.
Czekamy na Twoje zgłoszenie!