Skorzystaj z oferty na 10, 20 i aż 36 rat 0% do 31.05.2024 r. Sprawdź ofertę
Koszyk
Sesja wnętrz dla firmy Vorwerk

Dyrektor/ka Okręgu Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukując nowych rozwiązań, rozwiniesz strukturę sprzedaży.
  • Wspierając podległy zespół, będziesz nim efektywnie zarządzać (m.in. poprzez delegowanie, motywowanie, rozliczanie).
  • Dzięki zaproponowanym przez Ciebie usprawnieniom, zrealizujesz przyjęte plany sprzedażowe w podległym okręgu.
  • W celu prawidłowego funkcjonowania okręgu, będziesz na bieżąco monitorować i raportować wyniki.
  • Liczymy na Twoje wsparcie przy prowadzeniu szkoleń dla przedstawicieli handlowych.
  • Będziesz czuwać nad prawidłowym funkcjonowaniem biura okręgu.

Nasze wymagania

  1. Wykształcenie wyższe.
  2. Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, preferowane usługi lub sprzedaż.
  3. Bardzo dobrą znajomość pakietu Microsoft (Excel, Word, PowerPoint, Outlook).
  4. Umiejętność analitycznego myślenia.
  5. Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów/szkoleń.
  6. Doskonałe umiejętności interpersonalne.
  7. Bardzo dobrą organizację pracy własnej.
  8. Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

Szczegóły oferty

Miejsce pracy

Warszawa

Specjalizacja

Menedżer

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Rodzaj umowy

Umowa o pracę

Tryb pracy

Praca stacjonarna

Rozpoczęcie pracy

Praca od zaraz

Pokaż więcej

To oferujemy

pl icon kariera

W pracy

  • Umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wdrożenie do przyszłych zadań
  • Przyjazna atmosfera
  • Brak dress code’u
  • Lekcje języka angielskiego
  • Narzędzia do pracy
pl icon dzia zarzydania personelem

Benefity

  • Możliwość wykupienia pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Opieka stomatologiczna
  • Wyprawka szkolna
pl vorwerk o nas

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz stać się członkiem rodziny Vorwerk Polska - zapraszamy do wysłania swojej aplikacji.

Skontkatujemy się z wybranym kandydatami.
Czekamy na Twoje zgłoszenie!