Tylko do końca kwietnia kup 2 urządzenia Thermomix® białe i czarne - w zestawie Panda Sprawdź ofertę
Koszyk
Sesja wnętrz dla firmy Vorwerk

Specjalista/ka ds. prawnych (umowa na zastępstwo)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz współpracować z zewnętrzną kancelarią prawną.
  • Opracujesz i zweryfikujesz dokumenty prawne.
  • Będziesz realizować zadania Inspektora Ochrony Danych w zakresie przewidzianym w przepisach oraz regulacjach wewnątrzkorporacyjnych.
  • Będziesz sprawować nadzór nad prowadzeniem rejestrów przewidzianych w regulacjach wewnątrzkorporacyjnych.
  • Zrealizujesz zadania Oficera Bezpieczeństwa Danych.
  • Zadbasz o właściwy obieg dokumentów i korespondencji.

Nasze wymagania

  1. Wykształcenie wyższe prawnicze.
  2. Min. rok doświadczenia na stanowisku asystenckim, preferowane w kancelarii prawnej.
  3. Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.
  4. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2).
  5. Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  6. Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Szczegóły oferty

Miejsce pracy

Na Ostatnim Groszu 3, Fabryczna, Wrocław

Specjalizacja

Specjalista

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Rodzaj umowy

Umowa o pracę

Tryb pracy

Praca hybrydowa

Rozpoczęcie pracy

Praca od zaraz

Pokaż więcej

To oferujemy

pl icon kariera

W pracy

  • Elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wdrożenie do przyszłych zadań
  • Brak dress code’u
  • Przyjazna atmosfera
  • Lekcje języka angielskiego
  • Narzędzia do pracy
pl icon dzia zarzydania personelem

Benefity

  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Opieka stomatologiczna
  • Wyprawka szkolna
pl vorwerk o nas

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz stać się członkiem rodziny Vorwerk Polska - zapraszamy do wysłania swojej aplikacji.

Skontkatujemy się z wybranym kandydatami.
Czekamy na Twoje zgłoszenie!