Skorzystaj z oferty na 10, 20 i aż 36 rat 0% do 31.05.2024 r. Sprawdź ofertę
Koszyk
Sesja wnętrz dla firmy Vorwerk

Specjalista/ka IT ds. Bezpieczeństwa informacji

Twój zakres obowiązków

  1. Twoim kluczowym zadaniem będzie wdrażanie centralnych polityk dotyczących bezpieczeństwa informacji w zakresie systemów IT;
  2. Będziesz odpowiadać za aktualizację oraz częściowo za bieżącą realizację procedur dotyczących bezpieczeństwa;
  3. Ważnym aspektem Twojej pracy będzie wsparcie użytkowników w zakresie bezpiecznego dostępu do systemów IT, w tym zarządzanie uprawnieniami
    i dostępami,
  4. Będziesz także uczestniczył we wdrażaniu zmian w systemach,  poprzez:
  • Analizę potrzeb użytkownika związanych z koniecznością wprowadzenia zmian w systemach i usługach IT;
  • Monitorowanie wdrażanych zmian;
  • Wsparcie procesu testowania nowych rozwiązań;
  • Wsparcie użytkowników w okresie powdrożeniowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Min. 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • Świadomość biznesową – wiedza na temat funkcjonujących procesów, zależności między nimi;
  • Bardzo dobrą znajomość  Platformy MS Office 365 (w szczególności Planner, PowerAutomate);
  • Praktyczna wiedza w obszarze pracy z systemem „ticketowym”,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Doskonała  organizacja pracy i umiejętność nadawania priorytetów, a także dokładność.
  • Praktyczną znajomość języka angielskiego (min. B2.)
  • Dużym atutem będzie  silna orientacja na poszukiwanie rozwiązań oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Szczegóły oferty

Miejsce pracy

Na Ostatnim Groszu 3, Fabryczna, Wrocław

Specjalizacja

Specjalista

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Rodzaj umowy

Umowa o pracę

Tryb pracy

Praca hybrydowa

Rozpoczęcie pracy

Praca od zaraz

Pokaż więcej

To oferujemy

pl icon kariera

W pracy

  • Umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wdrożenie do przyszłych zadań
  • Brak dress code’u
  • Przyjazna atmosfera
  • Lekcje języka angielskiego
  • Narzędzia do pracy
pl icon dzia zarzydania personelem

Benefity

  • Możliwość wykupienia pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Opieka stomatologiczna
  • Wyprawka szkolna
pl vorwerk o nas

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz stać się członkiem rodziny Vorwerk Polska - zapraszamy do wysłania swojej aplikacji.

Skontkatujemy się z wybranym kandydatami.
Czekamy na Twoje zgłoszenie!